Virtual RolePlay 188.40.57.132:7777
Dobro Dosli na Virtual RP forum!
188.40.57.132:7777

[Žalba Na Igrača]Choda_Escobar

Go down

[Žalba Na Igrača]Choda_Escobar

Komentar  Alex_Wesley on Wed Jan 19, 2011 7:33 am

Ime I Prezime Igraca Na Serveru:Choda_Escobar
Razlog Zasto Se Zalim Na ovog Igraca:E Ovako Naravno Ulizao Se U Dupe Adminu Servera I U Njegovoj Je Mafiji Pa Mu Ja Nmg Nista Ali Mene Ne Muci To Mene Boli K**** Za To Smile Nego Nek On Mene Pusti Na Miru
Sve Se To Desilo Isped Ammo_Nation-a Msm ((Prije Toga JE On Narucio Da Ubijem Enesa_Barucic-a A On Mi Je Saveznik))Ovako Ja Sam Bio Isped Ammo-Nationa Sa Enesom I Njegovim Clanovima Tj. Sa Bloodsima i u tom trenutku Došo Je Tajanstveni,Zajebati "Choda_Escobar" I Pocinje Da Ubija Bloodse I Ja Njega Pocnem Da Ga Ubijam ((Msm Da Je To Bilo Fer Od Mene Da Pomognem Saveznicima)),Zatim Skacem Na Njegovo Auto A On Meni Pise I To IC Chatu "Ja sam tebi platio da ga ubijes,a ti mene ubijas...Pozdravi se sa liderom"..Ja Njemu Vracam ((Na /b Chat!!)) "Pa Saveznici Su Mi"...a On Meni kaze Opet na Ic Chat "Ja Sam Svoje Rekao"...Naravno to je rekao zato sto je u bandi Sa Lukom I Misli samo ce njemu reci onaj i onaj me ubio ajde ban ih ili oduzmi lidera,stavi u areu ili nesto..naravno sto mu je i uspjelo,ali nije meni to problem samo nek me ostavi...Posle kada je to rekao Luki Vjerovatno Meni Dodje Samo Poruka Da Sam Stavljen U Areu Od Luke A Razlog Dm-Am!!! I Onda Sam Puko...Onda Je U Areu Dosao I Jedan Clan Bloodsa((Tupac Se Zvao Ja MsM))Nesto malo vremena posle toga Dosao Je U Areu I Cuveni i Zajebati "Choda_Escobar " I Kaze Meni "Ja Trazio Da ME Ubace U Areu Da Te Zajebavam"...Pošto Sam Bio Puko Ja Njemu Vracam:"Ok Zajebavat Cemo Se Al Oruzjem"..I Onda Me Nesto Zajebavao U Vezi Saveza..I Onda kad sam pucao u njega Zvao je Luku..Naravno Smile ...I Onda Me Luka Kickao 2 Puta A Evo Sad Luka Nek Gleda Sta Je Bilo I Nek Odluci Sta Ce -.-

Kakvu Bih Ja Kaznu Htio Za Njega:Nemam Rijeci Sami Procitajte I Vidite Vjerujte nisam kriv..

Slika:Imam Samo Sliku Iz Areje..Ako Šta Znači...

Alex_Wesley
Admin

Broj komentara : 19

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics